Mirdzošas dāvanas sievietes skaistumam svētkos

ziemassvētku dāvanas sievietei
Ziemassvētki ir burvīgs laiks, kad gaisā virmo prieks un pateicība. Tā vien gribas uzburt svētku noskaņojumu, sapucēt māju un mierīgi gatavoties svētku vakaram, saiņojot dāvanas. Liekas, ka laika vēl tik daudz, tomēr labāk gatavoties svētkiem laicīgi, lai atrastu katram piemērotu dāvanu. 

Ieskaties mūsu Ziemassvētku pārsteigumu rakstā, lai atrastu piemērotu svētku dāvanu sievietei. Ja šogad esi Salavecīša lomā, tad šis raksts noteikti atvieglos dāvanu izvēli. Katra sieviete ir pelnījusi ko skaistu un mirdzošu, un ar Swarovski kristāliem viennozīmīgi iespējams iepriecināt ikvienu.

Mirdzoša dāvana sievietes skaistuma izcelšanai

Nav noslēpums, ka sievietēm patīk pucēties. Lai arī tuvojas Ziemassvētku balles un jaungada svinību laiks, ne vienmēr ir jāmeklē iemesls skaisti sapucēties. Sievietēm, kas katru dienu labprāt padara par svētkiem un ar savu enerģiju un šarmu apbur apkārtējos, noteikti prieku sagādās kāda mirdzoša rotaslieta. Kas spožs un pamanāms, apžilbinošs un skaists.

Lielā Swarovski kristālu rokassprādze

Lielā kristālu rokassprādze ir lieliski piemērota dāvana sievietei, kas nebaidās no mirdzuma. Šī skaistā rotaslieta ir koša un spīdīga. Tās pārklājumu iespējams izvēlēties zelta vai sudraba krāsā. Arī rokassprādzes kristālu nokrāsu iespējams izvēlēties no šobrīd pieejamajiem vairāk kā 20 dažādajiem toņu salikumiem. Vienu rokassprādzi rotā 9 kristāli, kas ir 10mm plati.

Grezni Swarovski kristālu auskari

Grezni auskari ir piemērota dāvana sievietei, kura nespēj īpašu notikumu iedomāties bez skaistiem auskariem. Kad balles frizūra jau ir uztaisīta un lūpas uzkrāsotas, izteikti mirdzoši auskari lieliski papildinās vakara tēlu. Šo auskaru pamatā ir 8mm kristāls pēc izvēlētās nokrāsas, ko ieskauj mazi un krāšņi papildus kristāliņi.

Grezna Swarovski kaklarota

Grezna kaklarota ir veidota vienādā stilā, kā iepriekš pieminētie greznie auskari – to rotā 8mm kristāls pēc izvēlētās krāsas un to apļveida formu ieskauj mazāka izmēra kristāli. Tāpēc šis būtu lielisks komplekts ievērojama mirdzuma piešķiršanai. Tomēr šī kaklarota izcili izskatās arī bez papildinājumiem, jo tā ir pamanāma, sievišķīga un pietiekami mirdzoša, lai visu tēlu padarītu skaistāku.

Eleganta dāvana elegantai sievietei

Nela Gems rotaslietu zīmols piedāvā skaistas rotas dažādos gadījumos un dažādām gaumēm. Piedāvājumā iespējams atrast greznas un mirdzošas rotas ballēm un pasākumiem, kā arī stilīgus un modernus aksesuārus ikdienai. Šajā sadaļā par tām dāvanām sievietei, kuras domātas skaistai ikdienai. Lai katru dienu omu uzlabo burvīgas un elegantas rotaslietas gan darbos, gan ceļojumos, gan atpūtā.

Smalka rokas ķēdīte romba formā

Smalka rokas ķēdīte ir pietiekami neuzkrītoša un vienlaikus arī eleganta – ķēdītes garums ir regulējams, pārklājums zelta vai sudraba krāsā. Tās centrā ir viens liels 10mm kristāls pēc izvēlētās krāsas. Šī ir ķēdīte, kas lieliski iederēsies sievietes ikdienā gan darba tikšanās laikā, gan dodoties kādā brīvdienu izbraukumā. Šis ir līdzi ņemams skaistums, kas piemērots jebkurai situācijai.

Ikdienas nagliņauskari

Nagliņauskari ir tik pat piemēroti jebkurai dzīves situācijai. Kad gribās izskatīties skaistai un sapucēties, taču nepārspīlēt un nevilkt balles tērpu, tad šie auskari ir lielisks situācijas risinājums. Ar tiem sieviete spēj justies skaista, eleganta un gatava doties pretī ikdienai ar mirdzumu un prieku. Nagliņauskarus rotā viens 8mm Swarovski kristāls pēc izvēlētās krāsas.

Neredzamā kaklarota ar Swarovski kristālu

Neredzamā kaklarota ir moderns aksesuārs, kas spēj sievietei piešķirt mirdzumu neparastā un noslēpumainā veidā. Šīs kaklarotas burvība slēpjas ne vien centrālajā 10mm kristālā, bet gan pašā kaklarotas siksniņā. Tā ir veidota no pilnīgi caurspīdīgas stieplītes, kas ar neapbruņotu aci ļauj saredzēt vien burvīgo kristālu. Šī ir lieliska dāvana, kas sievietei sniegs skaistumu un nelielu noslēpumainību.

Personalizēta dāvana īpašai sievietei

Rotaslietas kā Ziemassvētku dāvana ir ļoti skaists žests, ko sieviete novērtēs. Taču vēl īpašāk sieviete sajutīsies tad, ja rotaslietas, ko viņa saņems dāvanā, būs īpaši viņai veltītas. Kas var būt skaistāks un īpašāks par rotaslietām, kurās ieslēpts veltījums tieši tev? Personalizētas rotas ir veids, kā parūpēties par to, lai sieviete vienmēr atcerētos dāvinātāju un vienlīdz justos ļoti glaimota.

Smalka rokas ķēdīte ar personalizētu burtiņa medaljonu

Rokas ķēdīte ar personalizētu medaljonu eleganta dāvanas izvēle, kas liks sievietei sajusties īpašai. Ķēdīte ir vienkārša un smalka, jo visa uzmanība tiek vērsta uz 10mm lielo un spožo kristālu, kā arī blakus esošo medaljonu. Medaljonu iespējams personalizēt ar vienu simbolu – vārda pirmo burtu vai ciparu. Tas var būt sievietes vārda pirmais burts vai kāds īpašs gadskaitlis, kas sievietei liks pasmaidīt par dāvanas pievienoto vērtību.

Kaklarota ar mirdzošu kristālu burtiņu

Kaklarota ar burtiņu ir viscaur maziem kristāliem izrotāta burtiņa rota, kas skaisti mirdz un laistās gaismas staros. Ķēdīte ir veidota no apzeltīta sudraba un tās galvenais elements ir burtiņš kaklarotas vidū. Šī rotaslieta noteikti izcels sievietes personību un iepriecinās viņu svētkos. Viss, kam klāt pielikta papildus laba doma un īpašs personalizējums, ir ļoti vērtīgs un tuvs.

Neredzamā kaklarota ar personalizētu vārda medaljonu

Neredzamā kaklarota ar medaljonu ir burvīga dāvana īpašai sievietei, kas novērtē elegantas un pārdomātas rotaslietas. Šī ir jau iepriekš pieminētā neredzamā kaklarota, taču šo iespējams papildināt ar apzeltītu medaljonu uz kura uzrakstīt nelielu vēstījumu līdz 12 simboliem. Arī šeit var izpausties un pārsteigt sievieti ar dažāda veida tekstu – viņas vārdu, kādu mīļu iesauku vai svarīgu datumu.

Lai izdodas pārsteigt sievietes Ziemassvētkos ar skaistām un apburoši mirdzošām rotaslietām!