Mirdzošas dāvanas sievietes skaistumam Ziemassvētkos

Ziemassvētki ir burvju laiks, kad gaisā virmo prieks un pateicība. Tā vien gribas uzburt svētku noskaņojumu, sapucēt māju un mierīgi gatavoties svētku vakaram, saiņojot dāvanas. Liekas, ka laika vēl tik daudz, tomēr labāk gatavoties svētkiem laicīgi, lai atrastu katram piemērotu dāvanu. Ieskaties mūsu Ziemassvētku pārsteigumu apkopojumā. Ja šogad esi Salavecīša lomā, tad tas atvieglos dāvanu izvēli. Savukārt tie, kas gaida pārsteigumus, zinās, ko rakstīt vēstulē Ziemassvētku vecītim.

ziemassvētku dāvanas sievietei

Unikāli un mirdzoši Swarovski kristāli dāvanā sievietei

Ir viedoklis, ka sieviešu labākie draugi ir dimanti. Mēs piedāvājam to mirdzošo analogu - Swarovski kristālus. Standarta piedāvājumā plašs modeļu un toņu klāsts, kā arī iespējams izveidot savu dizainu - saskaņo krāsas un materiālus un Tava dāvana būs patiesi unikāla.

Rota būs skaisti iesaiņota un par tās kvalitāti nebūs jāšaubās - katrai rotai izsniedzam unikālu Swarovski sertifikātu, kas apliecina autentiskumu.

Vēlies apžilbināt? Lielā Swarovski kristālu rokassprādze tam ir kā radīta! Izvēlies savu unikālo krāsu salikumu un mirdzi. Rota būs skaists akcents pie balles kleitas.

Vai meklē īpašus auskarus dāvanai? Swarovski kristālu mirdzums apžilbinās visus. Ērti un viegli auskari būs laba ideja dāvanai svētkos.

Vai kristālu var būt par daudz? Pareizi, nevar būt! Skat, cik spoži - papildus mazie kristāli dod īpašu mirdzumu. Ja meklē īpašu kaklarotu svētkos īpašai sievietei, ieskaties.

Ziemassvētku dāvana sievete

Košas un interesantas dāvanas bērniem

Arī mazas dāmas grib būt skaistas! Piedāvājam bērnu rokassprādzītes - vieglas, krāsainas, tās iespējams arī papildināt ar vārdiņa vai burtiņa medaljonu. Jebkura maza meitene vēlas būt liela, skaista dāma un priecāsies par rotām.

Mazā pērļu rokassprādze ar personalizētu vārdiņa medaljonu. Viegls un zīdains pērļu pieskāriens, gaumīgi un eleganti.

Rokassprādze ar personalizētu gravētu medaljonu. Pārsteigums, iegravēts aplītī un Swarovski mirdzums. Daudz krāsu - gan košas un priecīgas, gan atturīgi elegantas un klasiskas.

ziemassvētku dāvana sievietei

Eleganta un klasiska dāvana vīrietim

Eleganta un īpaša - tā ir dabīgo akmeņu rokassprādze ar personalizētu medaljonu. Uzdāvini savam vīrietim ko unikālu, iegravēsim vārdu vai iniciāļus. Vai varbūt vēlies iemūžināt jūsu pirmās tikšanās datumu?

Vīriešu rokassprādze ar personalizētu gravētu medaljonu. Izvēlies savu īsto akmeni - lava (mieram un stabilitātei), hematīts (prātam), tīģeracs (gribasspēkam).

Personalizēta dāvana svētkos ilgi paliks atmiņā

Rotas ar Swarovski kristāliem, dabīgajiem akmeņiem un pērlēm, papildinātas ar īpašu medaljonu ar gravējumu. Mazā aplītī ievietosim Tevis izvēlētu tekstu, kas rotai piešķirs īpašu nozīmi. Vārds, datums, simbols - jebkas, kas Tev tuvs. Laba ideja dāvanai svētkos - uzdāvini mīļumu!

personalizēta dāvana sievietei

Ziemassvētku dāvanas līdz 10 EUR - laimes akai

Ja nepieciešamas dāvanas laimes akai, vai vēlies sagatavot mazus, jaukus pārsteigumus kolēģiem vai klasesbiedriem. Aizmirsti par tradicionālajām saldumu pakām un nevajadzīgiem sīkumiem. Uzdāvini ko personisku un gaumīgu.

Atslēgu piekariņš ar personalizētu gravētu medaljonu. Maza, mīļa dāvaniņa, kas vienmēr būs blakus.

Viegli un mazi nagliņauskari ar kristālu no Swarovski. Viegli un mazi nagliņauskari ar kristāliem no Swarovski. Klasika, kas vienmēr modē. Ideja praktiskai dāvanai, kas noderēs ikvienai auskaru mīļotājai. 

Neredzamā kaklarota ar kristālu no Swarovski. Mirdzoša kaklarota neredzamā, caurspīdīgā aukliņā ar kristālu no Swarovski. Smalka un viegla, tā kļūs par iemīļotu ikdienas aksesuāru. 

Sarkanā diega aizsardzības aproce ar kristālu no Swarovski. Sarkans diedziņš ap roku pazīstams dažādās kultūrās, tas aizsargā pret slimībām, neveiksmēm un ļaunas acs. Mūsu versija par šo seno rotu ir nedaudz greznāka, kā ierasts - kur tad bez Swarovski mirdzuma! Gan skaistumam, gan aizsardzībai.

Ziemassvētku dāvanas līdz 20 EUR

Ja meklē kādu mazu dāvaniņu, tomēr negribi daudz tērēties, jo dāvanu vajag daudz.Ieskaties šajos variantos, tās būs skaistas un arī praktiskas dāvanas, ko varēs vilkt ikdienā.

Neredzamā kaklarota ar personalizētu vārdiņa medaljonu. Viegla kaklarota neredzamā, caurspīdīgā aukliņā ar gravētu medaljonu. Smalka un mirdzoša, papildināta ar personalizētu gravētu aplīti ar vārdu.

Smalka rokas ķēdīte aplis ar personalizētu burtiņa medaljonu. Apaļš gravēts medaljons ar burtiņu un, lai greznāk - klāt arī Swarovski mirdzums. Laba ideja mīļai un personalizētai dāvanai svētkos - uzdāvini ko īpašu.

ideja dāvanai sievietei

Kad grūti izlemt, palīgā nāk dāvanu karte

Kad dāvanas izvēle liekas pārāk sarežģīta, palīgā nāk dāvanu kartes. Jubilārs varēs pats izvēlēties rotas no Nela Gems plašā klāsta. Vai tie būs Swarovski kristāli un pērles, vai dabīgie akmeņi? Variantu ir daudz!

Nela Gems dāvanu karte

Papildini dāvanu ar kartīti ar īpašu novēlējumu

Atceries, ka svarīgs arī pasniegšanas veids un noformējums, ne tikai pati dāvana. Tāpēc pievērs uzmanību iesaiņojumam un kartītei. Mūsdienās tik reti saņemam kartītes, aizpildītas ar roku! Ja vēlies savu dāvanu nosūtīt saņēmējam, mēs varam pievienot kartīti ar Tevis izvēlētu tekstu.

neaizmirstamas ziemassvētku dāvanas sievetei


Iepriekšējais raksts