Jautājumi un atbildes

KUR ROTAS VAR APSKATĪT UN PIELAIKOT?

Rotas iespējams aplūkot darbnīcā, Rīgā, Avotu ielā 1.

ROTA IR PAR MAZU VAI PAR LIELU, VAI IESPĒJAMS TO SAMAZINĀT VAI PALIELINĀT?

Jā, lielākai daļai modeļu izmēru iespējams pielāgot. Nāc ciemos uz darbnīcu Avotu ielā 1, sagatavosim bez maksas!

VAI IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES DĀVANU KARTI?

Jā, piedāvājam dāvanu kartes par jebkādām summām. Dāvanu karti iespējams noformēt internetveikalā taustāmā veidā, gan saņemt elektroniski (saņemsi to epastā un varēsi izdrukāt vai pārsūtīt saņēmējam) kā arī pie mums darbnīcā taustāmā veidā.

Norēķiniem par pirkumiem ir derīga arī FromMe.lv, Dāvanu serviss, Dāvanu sala un Lieliska dāvana dāvanu karšu centra Nela Gems elektroniskā dāvanu karte, kā arī universālā FromMe dāvanu karte.

Lai izmantotu dāvanu karšu centru kartes mūsu internetveikalā, vispirms sazinies ar mums, lai varam atprečot karti: info@nelagems.com.

Vai arī nāc tās izmantot veikalā, iepērkoties uz vietas.

KUR VAR IZTĒRĒT NELA GEMS DĀVANU KARTI?

Dāvanu karti var iztērēt pie mums darbnīcā, kā arī pasūtot rotas attālināti nelagems.com.

KĀ NOTEIKT NEPIECIEŠAMO IZMĒRU ROKASSPRĀDZEI?

Nomēri rokas apkārtmēru cieši ap locītavu - tā, lai nespiež, bet bez rezerves. Skaties izmēru tabulu šeit.

KUR VAR SAŅEMT SAVU PASŪTĪTO ROTU?

Pasūtījumus iespējams saņemt mūsu darbnīcā, pakomātā vai pastā. Veicot pasūtījumu, izvēlies sev vēlamo piegādes veidu un gaidi paciņu. Ar Omnivu tās ir 1-4 darbadienas, ar Latvijas pastu 3-10 darbadienas Latvijas teritorijā, 7-30 dienas ārzemēs. Svētku laikā piegādes termiņi var atšķirties.

VAI IESPĒJAMS IZGATAVOT ROTU PĒC INDIVIDUĀLA DIZAINA?

Jā, strādājam arī ar individuāliem pasūtījumiem. Nāc ciemos uz darbnīcu vai atsūti mums ziņu, izveidosim vēlamo rotu pēc bildes vai apraksta.

KĀ PAREIZI GLABĀT UN KOPT NELA GEMS ROTAS?

Lai rotas ilgāk saglabātu savu spožumu, ir jāievēro daži noteikumi. Sargā tās no mitruma, kosmētikas un sadzīves ķīmijas. Pēc lietošanas ieteicams notīrīt ar sausu, mīkstu lupatiņu. Glabā rotas tumšā, sausā vietā. Vēlams turēt atsevišķi, tā, lai tās nesaskaras savā starpā un neskrāpē viena otru.

VAI ROTAS BŪS IESAIŅOJUMĀ, KAS PIEMĒROTS DĀVINĀŠANAI?

Jā, visas rotas tiek iesaiņotas mūsu īpašajās kastītēs. Pasūtījumam iespējams arī pievienot kartīti ar apsveikumu. Ja vēlies, lai uzsienam lenti, lūdzu sazinies ar mums.

VAI IESPĒJAMS VEIKT PASŪTĪJUMU UZ ĀRZEMĒM?

Jā, piegādājam visā pasaulē. Preces sūtam ar Omniva vai Latvijas Pasta starpniecību.

KĀ IESPĒJAMS VEIKT APMAKSU PAR PASŪTĪJUMU?

Veicot pasūtījumu mājaslapā, veic apmaksu, izmantojot bankas karti vai veicot pārskaitījumus. Maksājumus nodrošina Stripe un Makecommerce. Ja ir jautājumi par apmaksu, vai nepieciešams rēķins, sazinies ar mums.