KONTAKTI

Telefons +371 23 202 626

E-pasts info@nelagems.com

SIA Krafters
Avotu 1, Rīga, LV-1010

Darbadienās 11-19

Sestdienās 12-16 

Svētdienās brīvs 


PAR NELA GEMS

Rotaslietas ir mūsu kaislība. Esam šeit, lai piešķirtu ikdienai mirdzumu un acīm - spožumu!

Radam skaistumu - izgatavojam greznas, elegantas, krāšņas un mirdzošas smukumlietas. Mūsu pamatvērtības ir izcila kvalitāte un serviss. Mūsu izstrādājumi nesatur niķeli un kadmiju, un nav alerģiski. Izmantojam tikai augstas kvalitātes materiālus - Swarovski kristālus un pērles, dabīgos akmeņus, sudraba un tērauda furnitūru. Standarta piedāvājumā plašs modeļu un toņu klāsts, kā arī iespējams izveidot savu dizainu - saskaņojam krāsu un materiālus ar klientu. Palīdzam piemeklēt tērpam un pasākumam atbilstošus aksesuārus. Uz vietas iespējams izvēlēto rotu personalizēt, iegravēsim medaljonu ar tekstu vai simbolu 5min laikā.

SWAROVSKI SERTIFIKĀTS

Mēs esam oficiāls Swarovski Ingredient Branding programmas dalībnieks. Katrai rotai izsniedzam unikālu Swarovski sertifikātu, kas apliecina autentiskumu un kvalitāti. To iespējams pārbaudīt šeit.

Swarovski rotas ar sertifikātu

Zīmola vēsture - no Nela Strenge Gems līdz mūsdienām

Pirmās rotas tapa tālajā 2014. gadā kā jauna hobija meklējumu rezultāts.  Zīmols tika nosaukts par Nela Strenge Gems.

 

Nela Strenge Gems

Pašos pirmsākumos Nela Strenge Gems bija pazīstams ar bārkšu auskariem, kas ilgi bija viena no populārākajām precēm un arī zīmola vizītkarte. Vēlāk tiem pievienojās dabīgo akmeņu rokassprādzes un auskari, kā arī sākām strādāt ar Swarovski kristāliem.

Saistībā ar zīmola rebrendingu 2018. gadā nomainījām logo un nosaukumu, saisīnot to uz Nela Gems - saprotamāk un vieglāk izrunāt. 

Šobrīd Nela Gems piedāvā plašu aksesuāru klāstu no Swarovski kristāliem, dabīgiem akmeņiem un pērlēm.