Dabīgo akmeņu nozīme - apraksti

Veidojot Nela Gems rotas mēs ticam, ka rotās izmantotie kristāli un akmeņi ir ne tikai skaisti un mirdzoši objekti, kas papildinās to nēsātāja skaistumu, tēlu un šarmu. Uzskatām, ka tie arī dos kādu īpašu enerģiju - enerģiju, kas uzlabos personas garīgo stāvokli, radīs dzīves prieku, vai aizsargās no negatīvajām enerģijām.

Šajā lapā esam apkopojuši Nela Gems izmantoto dabīgo akmeņu, kristālu un pērļu skaidrojumus un to radīto enerģiju aprakstus. Neesam to paši izdomājuši, bet apkopojuši no dažādiem resursiem. Tas ir katra paša izvēlē ticēt tam vai nē.

Ceram, ka šie apraksti palīdzēs Jums izvēlēties tieši Jums un Jūsu dvēseles stāvoklim piemērotāko akmeni, kristālu vai pērli Nela Gems dabīgo ar rokām darināto rotu klāstā.

AHĀTS

Spēka un harmonijas akmens. Stiprina intelektu, palielina koncentrēšanās un analītiskās spējas (īpaši palīdz studentiem, aktieriem), nes veiksmi, vairo enerģiju. Veicina ilgmūžību. Sniedz emocionālu spēku, kliedē bailes, mazina stresu. Uzlabo attiecības, tīra un stabilizē auru, noņemot vai transformējot negatīvo enerģiju. Rada drošības sajūtu. Ahātu meklē šeit.

Ahāts spēka un harmonijas akmens

AMETISTS

Apdomības, spēka, gudrības un aizsardzības akmens. Simbolizē patiesumu, veselību un garīgo gudrību. Attīra no negatīvās enerģijas. Nomierina prātu, palīdz pārvarēt bailes, mazina stresu un sasprindzinājumu, remdē dusmas un nes mieru, palīdz uzturēt optimismu, līdzsvaro garastāvokļa maiņas. Palīdz pret bezmiegu. Ametistu meklē šeit.

Ametists gudrības un prāta akmens

HEMATĪTS

Prāta akmens. Palīdz sabalansēt emocijas un enerģijas starp ķermeni, prātu un garu, remdē dusmas. Hematīts kliedē negatīvās enerģijas, transformējot tās mīlestībā.  Silda un aktivizē organismu, radot spēka sajūtu. Noņem spriedzi, īpaši pārlidojumu laikā, uzlabo enerģētiku un sirdsdarbību. Vairo intuīciju, dod iekšējo enerģiju. Gudrības un drošsirdības simbols.

JAŠMA

Maiguma un relaksācijas akmens. Palīdz atslābināties, nes mieru, pilnību un dziedināšanu, īpaši stresa brīžos. Palīdz ceļojumos. Nodrošina aizsardzību un absorbē negatīvās enerģijas, tai skaitā elektromagnētisko un vides piesārņojumu. Stimulē iztēli, palīdz idejas pārvērst darbībā. Balansē ķermeņa vibrācijas. Jašma ir stabilitātes akmens. Jašmu meklē šeit.

LABRADORĪTS

Maģijas akmens. Attīsta mistiskās spējas, kā arī psihisko spēku. Aizsargā auru - attīra no negativitātēm un uzmana, lai nenoplūstu enerģija. Ja esat izsīcis, tas dos spēku. Labradorīts izsenis uzskatīts par naudas un finansiālās labklājības akmeni, tas ne tikai pievilina, bet arī sargā naudu. Labradorītu meklē šeit.

LAVA

Dod stabilitāti un nomierina. Emocionālas atdzimšanas akmens, kas ļauj "nomest" nevēlamās emocijas un ieradumus. Stiprina pašapziņu un palīdz īstenot jūsu vēlmes - ļoti labs palīgs kautrīgiem un neizlēmīgiem cilvēkiem. Īpaši piemērots karstasinīgam raksturam - ļauj kontrolēt emocijas un temperamentu. Lavu meklē šeit.

LAZURĪTS

Pašpārliecībai, taisnīgumam, atklātībai. Tas ir veselības akmens - veicina garīgu dziedināšanu, dod prāta mieru un gribasspēku, paaugstina fiziskās spējas un attīra auru, dodot tīrības sajūtu, stiprina draudzības saites un palīdz atrisināt mīlestības problēmas. Kā talismans nes valkātājam veiksmi, labklājību, laimīgu mīlestību. Lazurītu meklē šeit.

MAGNEZĪTS

Nes mieru meditācijas laikā. Palīdz vizualizēt domas. Ļauj prātam atbildēt uz sirds vēlmēm, ienesot iekšējā pasaulē laimes sajūtu. Uzlabo miegu. Nāk par labu veselībai - stiprina un dziedē gremošanas sistēmu, asinsriti. Stimulē vielmaiņu, stiprina kaulus un zobus. Noņem, spriedzi, atbrīvo muskuļus. Magnezītu meklē šeit.

OBSIDIĀNS

Spēcīgs aizsardzības akmens, kas izveido vairogu pret negatīvajām enerģijām. Aizsargā no depresijas, spriedzes un garīgā stresa. Nes prāta skaidrību un izkliedē jucekli, palīdz koncentrēties. Mazina emocionālās blokādes un pagātnes traumas. Var atbrīvot no dziļām zemapziņas bailēm. Izlīdzina enerģijas cirkulāciju, dod harmoniju un veselību. 

ONIKSS

Sniedz iedvesmu un nodrošina objektivitāti. Palīdz ieklausīties un sadzirdēt iekšējo balsi. Dod emocionālu balansu, paškontroli un noņem stresu. Atvaira negatīvu enerģiju, ļaunu aci.  Palīdz tikt galā ar kaitīgiem ieradumiem. Onikss ir akmens-cīnītājs, kas dod spēku sasniegt mērķi un noturēt rezultātu.

PĒRLES

Rotāšanās ar pērlēm un to vēsture ir mūžsena, pērles visos laikos ir piederējušas pie vērtībām, kas simbolizē varu un bagātību. Pērles ir klasisks rotājums, kas nekad neiziet no modes un nezaudē aktualitāti, bez tam neviens cits dārgakmens vai dārgmetāls nav spējis apburt cilvēkus vairāk gadsmitu garumā.

RODONĪTS

Līdzjūtības akmens un emocionālais balansētājs, kas attīra no pagātnes brūcēm un rētām (gan fiziski, gan emocionāli. Stimulē, attīra un aktivizē sirdi. Mazina nemieru un bažas. Rodonīta enerģija dod spēku sekot savas intuīcijas un dvēseles aicinājumam, rodot atbildes un garīgiem jautājumiem.

ROŽU KVARCS

Mīlestības akmens - atver sirds čakru visa veida mīlestībai. Vairo pašvērtējumu, ticību saviem spēkiem, līdzjūtību un iecietību. Palīdz partnerattiecībās un slāpē negatīvas emocijas - dusmas, bailes, aizvainojumu, kā arī dziedē emocionālas brūces un skumjas, sniedzot iekšēju mieru. Dziedina fiziskā un emocionālā līmenī. Ļauj atvērties un pieņemt mīlestību. Rožu kvarcu meklē šeit.

Rožu kvarcs mīlestības maiguma akmens

SODALĪTS

Līdzinās spilgtām, tumšām dienvidu debesīm. Patiesuma, atklātības un sirsnības akmens. Tas veicina garīgo attīstību, mazina garastāvokļa maiņas. Mudina runāt patiesību un dod pašpaļāvību. Aktivizē vairogdziedzeri, palīdz epilepsijas gadījumos. Mazina matu izkrišanu.

KRISTĀLU PĒRLES

Izcilas kvalitātes īsto pērļu  kopija. Tās ir veidotas no unikāla kristāla kodoliņa, pārklāta ar inovatīvu perlamutra pārklājumu, kas veido nevainojamu, zīdaini gludu un apaļīgu virsmu. Ņemot šo pērli rokās, var sajust vēsumu un smagumu, un pakāpeniski tā pielāgojas ķermeņa temperatūrai, kas ir raksturīgs arī dabīgai pērlei. Kristālu pērles meklē šeit.

Swarovski pērles un kristāli